אודות אור זרוע ל...

שמי מירב הילה, ובמשך שנים רבות עסקתי ביעוץ לחבריי ובני משפחתי. לאחרונה  הגעתי למסקנה שהגיע הרגע בו אציע את עזרתי לכל מי שמעוניין וזקוק לכך. הרי מדוע שאשאיר זאת בדלת אמותיי, אם באפשרותי לעזור גם למישהו שאינו נמצא בחוגים שלי? למרות שעזרתי גם לזה שקונה שעימי באותו הסופר וגם לזה שממתין יחד איתי ליד דלתו של הרופא, עדיין לא חשתי כי אני עוזרת לכל מי שצריך ולכן החלטתי לפתוח אתר אינטרנט זה, אור זרוע ל-, שישרת את כל מי שייכנס וישאל שאלה. השירות הינו בחינם ועבור כל מי שמעוניין ונראה לי כי צריך עזרה.

כיצד אני יכולה לעזור לכם

אני יכולה להביא אינספור דוגמאות של מקרים לאורך השנים, של יעוץ נכון ובזמן הנכון -  של אדם שהיה מבולבל וחסר כיוון, שקיבל תשובות ולפתע העניינים התבררו לו. אישה שהבינה כי האדם שהייתה עמו הוא לא בדיוק האדם בשבילה, אדם שמצא עבודה לאחר ש כברלא ידע איפה לחפש, אנשים שהדרך נראיתה בעיניהם בלתי אפשרית וכיום כבר לא נראית בעיניהם קשה ובלתי מובנת ועוד.
צריך רק לדעת להתיר את הקשר ולפתוח את הכבלים והאזיקים- התשובות קיימות, רק צריך לדעת לחפש אותם ולמצוא אותם. בדיוק כאן אני באה לעזרתכם – בכיוון ,בסלילה ולעיתים גם בחפירה. אני רוצה לשרת אתכם, להקל עליכם ולהוריד לכם אבן מעל הלב, גם  אם היא קטנה כדי שלא תהפוך לאבן גדולה. הדבר החשוב ביותר לזכור הוא שהכל פתיר, ואין שום סיבה לא למצוא תשובות.

תהליך השימוש באתר

ההליך הוא פשוט, לאחר שתקראו את תנאי השימוש כנסו לדף ההרשמה, מלאו פרטים ושאלו את שאלתכם, הכל דיסקרטי וללא זיהוי מלא. השירות הראשוני באתר אור זרוע ל- הוא בחינם. אני מדגישה שוב, שהייעוץ אינו תחליף ליעוץ מקצועי,רפואי,משפטי או אחר. כמו כן אני משאירה לעצמי את האופציה לא לענות לשאלות ובעיות פוגעניות ו/ או פליליות, או כאלה שלא נראה לי שצריכים זאת.