איך עוברים בשלום את תקופת הפיטורין

איך עוברים בשלום את תקופת הפיטוריןpiturim

אחת התקופות היותר קשות אותה רובנו עברנו במהלך חיינו או עוברים כיום היא תקופת האבטלה. התקופה בה אתם מפוטרים מהעבודה ונשארים למעשה ללא המטרה העיקרית לשמה קמתם מהמיטה בכל בוקר, זו שחייכם די סבבו סביבה, יכולה להפוך אנשים רבים לשבר כלי וגרוע מכך, להוביל אותם למחשבות אובדניות.

כיצד ניתן לנצל את תקופת הפיטורין

אך ממש אין צורך בכך. עליכם להבין שבמצב הכלכלה של היום אתם נמצאים באותה הסירה יחד עם עוד כמות אנשים לא מעטה שהמזל לא האיר להם פנים. עליכם לזכור שהגלגל מסתובב וכפי שפעם אתם למטה, כך סביר להניח שבעתיד הלא רחוק, אתם אלה שתהיו למעלה. אז איך עוברים בשלום את תקופת הפיטורין עד אשר מוצאים עבודה אחרת? פנייה לאתר הייעוץ אור זרוע ל- תעניק לכם פתרון לבעיה. ראשית, עליכם להתמקד בדברים הטובים שיש לכם בחייכם. על מנת לא לשקוע למרה שחורה, עליכם להתרכז בנכסים אחרים אותם יש לכם, לאו דווקא הכלכליים, כמו למשל משפחה וחברים. זוהי גם ההזדמנות שלכם להקדיש זמן רב אליהם, לאחר שסביר להניח הייתם מרוכזים עד מאוד בעבודה, וכעת תוכלו להתקרב אליהם שוב וללמוד אותם מחדש.

איך עוברים בשלום את תקופת הפיטורין גם אם לא מוצאים עבודה במהירות

השלב השני הוא להתאזר בסבלנות על מנת למצוא עבודה חדשה. חשוב לזכור כי אם אנו רוצים משהו, התמדה ואמונה יהיו שתי התכונות המרכזיות שיובילו אותנו להשיגם. ברגע שתהיו מפוקסים על קבלה לעבודה, סביר להניח שלאחר זמן לא רב, תעלה בחכתכם האפשרות לחזור אל מעגל העבודה. עם זאת, חשוב גם לדעת איך עוברים בשלום את תקופת הפיטורין גם אם לא מוצאים עבודה במהירות. גם כאן אור זרוע ל-, יוכל להעניק לכם מיטב פתרונות, כמו לדוגמא לחשוב בצורה חיובית ולהבין כי ייתכן שהדרך בה הלכתם עד עתה, היא זו שהביאה אתכם למעגל האבטלה ולכן אולי רצוי לפתוח את הראש לדברים חדשים ולדרכים חדשות, בהן תוכלו לצעוד. למידה של דברים חדשים והשקעה בהם,יובילו לשכר בצידן בדמות עבודה איכותית יותר ומרתקת יותר. הדבר החשוב ביותר אותו יש לזכור בתהליך אותו תעברו לאחר הפיטורין, הוא שכעת עומד לפניכם תהליך ארוך, תהליך בו עליכם להתמקד בשאיפות ובחלומות שלכם, בין אם מדובר בלהישאר בתחום בו עסקתם עד עתה ובין אם מדובר בשינוי שהחלטתם לעשות, העיקר שתעשו מה שיעשה לכם טוב ויותיר אתכם עם חיוך על הפנים.