הילדים משגעים אותי

הילדים משגעים אותיkids make me crazy

אחד הדברים המאושרים בחיינו אלו הם הילדים. הם מרגשים אותנו, משמחים אותנו, וכשהם אומרים לנו שהם אוהבים אותנו, הלב שלנו נמס. אך לא תמיד שוררת האידיליה. פעמים רבות הילדים עושים ככל העולה על רוחם, משתוללים, אומרים את הדבר הלא נכון בזמן הלא נכון או בקיצור, משגעים אותנו.

הילדים משגעים אתכם? אתם לא לבד

כן כן, המצב אינו דבש אצל אף אחד מאיתנו. אולי חלקנו מצליחים להשתלט עליהם יותר וחלק מצליחים להרגיע אותם פחות, אך השורה התחתונה היא שאם אתם שומעים מאחותכם, מהדודה או מהשכנה שילדיה "מלאכים" ושהיא לא נתקלת איתם בשום בעיות, היא ככל הנראה משקרת או לפחות לא אומרת את האמת במלואה. לכן, אם הינכם מוצאים עצמכם מתחילים פעמים רבות שיחה במשפט הילדים משגעים אותי, דעו לכם שאתם לא לבד. לא בכדי אחת התכניות המצליחות בטלוויזיה בשנים האחרונות זו התכנית "סופר נני". רבים מההורים שצופים בתכנית רואים בה את ילדיהם ומנסים לשאוב ממנה רעיונות כיצד להתמודד עם ההתנהגות הפוחזת שלהם, כיצד הם יוכלו להרגיע אותם ולהרוויח מעט שקט.

כיצד אור זרוע ל- יגרום לכם להפסיק לטעון כי הילדים משגעים אותי

שקט היא מילת המפתח. מרגע שהילדים נולדים שקט הופך להיות מצרך די נדיר. אך על מנת שלא תיאלצו להיאחז בדקות בודדות של שקט במהלך חייהם הצעירים של ילדיכם, מטוב שתפנו אל אור זרוע ל-, זאת על מנת שתחדלו מלומר הילדים משגעים אותי, ואולי אף תתחילו לנזוף בהם או להעניש אותם עבור כל מעשה שאינו במקום. כמובן שאין הכוונה היא לעונשים בהם תשלחו אותם לחדרם ללא ארוחת ערב, או חלילה עונשים שכלולה בהם אלימות מכל סוג שהיא. הכוונה היא לעונשים שלאחר שיקבלו אותם הם לא ירצו יותר לעשות את המעשה בגינם נענשו כמו החרמת המחשב או לקיחת שעות הטלוויזיה, כשלחילופין אפשרות אחרת היא עונש חינוכי, דוגמת ניקיון הבית לילד שליכלך את הרצפה או צייר על הקירות.