נשואה אבל מרגישה לבד

נשואה אבל מרגישה לבדmarry but feel alone

אחד הצרכים המהותיים ביותר בחייו של כל אדם הוא זוגיות. לא בכדי אנשים רבים עושים הכל, החל מכניסה לאתרי היכרויות, דרך בקשה לשידוכים מחברים משותפים וכלה בעלייה לקברות צדיקים, על מנת למצוא את החצי השני שלהם.

מדוע אחרי שנים יחד, את נשואה אבל מרגישה לבד

למרות שגם גברים רבים עושים הכל על מנת להיכנס לזוגיות, דומה כי הנשים הן המין שנותן את הטון בנושא, ובדיוק כפי שהנשים דומיננטיות במירב התחומים, כך הן בדרך כלל גם דומיננטיות במערכת היחסים. אך למרות שאתן בטוחות שמצאתן את הגבר המושלם להזדקן עימו, לעיתים מגיע גם משבר. המשבר המפורסם מתרחש בדרך כלל לאחר מספר שנות נישואין, כשכבר יש באמתחתכן ילד או שניים ומירב תשומת הלב ניתנת לו במקום למערכת היחסים, אותה החזקת שנים רבות. לפתע, למרות שאת במערכת זוגית, את מגלה כי את חשה בדידות, את נשואה אבל מרגישה לבד, אתם אמנם ביחד אך את מרגישה לחוד. אחת הסיבות המרכזיות לכך שלמרות העובדה כי בני הזוג גרים יחד ומגדלים יחד את הילדים הם פתאום מרגישים בודדים, היא חוסר תקשורת. בני זוג רבים חושבים שאם הם לא ידברו על הדברים ולא ינסו לטפל בהם, הדברים הללו ישקעו וייעלמו כלא היו, כשבמקרים אחרים הם מאמינים שביום בו הילדים יגדלו ויילכו לצבא או לאוניברסיטה, והם יוותרו לבד, הם יוכלו לטפל בזוגיות.

כיצד אור זרוע ל- יעזור לך לתקן את מערכת היחסים?

כמובן שלא כך הדבר. אם אדם לא נמצא ביושרה כלפי עצמו וכלפי הסובבים אותו, הוא באופן אוטומטי מרגיש מתוסכל, עצוב ואפילו חולה בשל מסכת השקרים בה הוא נמצא. לכן, על מנת לצאת מאותה מערבולת רגשית שמובילה לאותן רגשות שליליים, חובה עלייך לעשות מעשה, ולנסות לבדוק ולתקן מה לא עובד במערכת היחסים הזו במקום להמשיך ולשקר לעצמך. אם הינך נשואה אבל מרגישה לבד, ראשית חובה עלייך לפנות לבן זוגך שהרי מירב הסיכויים שגם הוא מרגיש כך. לאחר מכן, עלייך לנסות לטפל בבעיה.
שיטת הטיפול הנפוצה והמוצלחת ביותר הינה ייעוץ, כפי שתוכלי לקבל באתר אור זרוע ל-. או אז, עלייך לתת את כל כולך בטיפול, להתמסר ולתת לעצות אותן את מקבלת לחלחל לתוכך, בדרך לעתיד טוב יותר ומאושר יותר.